Dovolená bez starostí

Jestliže se blíží prázdniny, všichni přemýšlíme nad tím, jak si je samozřejmě pořádně užít a je to právě také doba, kdy je půjčení auta nebo dodávky právě spojeno s prázdninami. Častým problémem je právě to, že při balení najednou zjistíme, že nám naše malé auto nestačí.

Vybírat rozumem

Pokud jsme se rozhodli využít na dovolenou půjčenou dodávku, protože jsme fakt početnější rodina, není se čeho obávat. Ba naopak! Má to určité výhody, které jsou pro naše rozhodování a výběr důležité. Za prvé: určitě neoslovíme firmu, která nemá zrovna nejlepší pověst, i když by jejich cena byla nejlepší. Zjistěme si reference, které nám mnohé napoví. Pokud se nám prostě z jakéhokoliv důvodu firma nezamlouvá, netrapme se a pojďme raději o dům dál.

Cena půjčovného

Ta bývá nejdůležitějším faktorem pro klienta, který si chce auto půjčit. Můžeme si ceny všech vybraných půjčoven srovnat a máme tak přehled. Máme dnes možnost porovnat a vyhledat vše na internetu, takže nemusíme zdlouhavě obvolávat a srovnávat. Dlouhodobé pronájmy bývají často i levnější záležitostí než ty krátkodobé.

Cestování s nadhledem

Málokdo si umí představit rodinnou dovolenou, kdy máme sbalené kufry, které se snažíme nacpat do auta a všichni jsou namačkaní v malém prostoru osobního auta. Půjčená dodávka na cesty nám nabízí komfort v podobě dostatečného prostoru nejen pro zavazadla, ale samozřejmě pro cestovatele. Navíc je zde možnost zastavit si kdy se nám zlíbí a kde zrovna potřebujeme. I pro rodinu s malými dětmi, pro které je třeba nutné vzít i vybavení, jako je kočárek, je pronájem dodávky tím nejlepším řešením. Tedy pokud nedisponujeme dodávkou vlastní.

Kvalitní vůz znamená bezstarostná dovolená

Vozový park by měl být v každé autopůjčovně také v dobrém technickém stavu a pravidelně servisován a obnovován. Pokud zjistíme, že vozy jeví známky rzi a jsou staršího data, určitě se nikdo zlobit nebude, když si žádné nevybereme. Chceme si přece užít dovolenou klidnou a bez starostí.

Publikováno: 25. 02. 2019

Kategorie: Super tipy

Autor: Ivana Závišová