Tipy pro beskydské nadšence. Poradíme, kde se ubytovat

Vydáváte se do Beskyd? Plánujete zde strávit minimálně víkend? Máme pro vás hned několik tipů! Beskydy jsou nádherná přírodní oblast, která se nerozprostírá jen na území České republiky, ale sahá také do Polska až na Ukrajinu. V posledních letech se Beskydy pyšní stále narůstající popularitou, Beskydy jsou ostatně vyhledávané i zahraničními turisty, nejezdí sem jen čeští turisté, kteří si chtějí na chvilku odpočinout od rychle ubíhajícího světa. Krásné Beskydy se pyšní mnohým. Skrývají v sobě nespočetné množství krás, které stojí za navštívení. Nejatraktivnějším cílem je stále Lysá hora, kterou chce zdolat drtivá většina turistů. Mohou ji navíc při každé návštěvě zdolat jinak – mohou si vybrat například jinou trasu (na vrchol Lysé hory vede opravdu velké množství tras a cest) nebo nemusí jít pěšky, ale mohou osedlat silniční kolo nebo koloběžku. I to dodává výšlapu úplně jiný šmrnc. Nicméně Beskydy nejsou jen o Lysé hoře. Nachází se zde několik krásných vodopádů, konkrétně Satinské vodopády jsou označovány za poklad Beskyd, jelikož je neobjeví každý. V případě, že byste je během prvního dne neobjevili, snažte se je objevit druhý den a ubytujte se v Rekreačním centru Sepetná.

Tip na ubytování

Jak jsme zmínili, nejlepší by bylo, kdybyste se ubytovali v Rekreačním centru Sepetná. Jedná se o nádherné ubytování, které vřele doporučujeme. Můžete se zde ubytovat v hotelu, v penzionu nebo případně v bungalovech či v chatě, pokud jsou vám tyto dvě možnosti milejší. V každém případě nebudete litovat, jedná se o velice příjemné ubytování, kam se rádi budete vracet.

Co rekreační centrum nabízí?

Rekreační centrum Sepetná nabízí opravdu mnoho. Nejen, že si můžete vybrat z několika možností ubytování, ale také můžete využít možnosti volnočasových aktivit. Dáte přednost wellness službám nebo si raději zaplavete v bazénu?

Publikováno: 30. 11. 2018

Kategorie: Česko

Autor: Ivana Závišová